Yhteystiedot

UUMA2-emohankkeen toteutuksesta vastaa Ramboll Finland Oy ja viestinnästä Motiva Oy.

Ohjelman koordinaattori:
Pentti Lahtinen
pentti.lahtinen@ramboll.fi

Ohjausryhmän puheenjohtaja: 
Jame Welin
jame.welin@lemminkainen.com

Työvaliokunnan puheenjohtaja:
Pekka Kontiala
pekka.kontiala@gmail.com

Tiedotus:
Suvi Salmela
suvi.salmela@motiva.fi

Projektipäällikkö:
Marjo Koivulahti
marjo.koivulahti@ramboll.fi

Tekninen kelpoisuus -ryhmä:
Leena Korkiala-Tanttu
leena.korkiala-tanttu@aalto.fi

Ohjeet-ryhmä:
Juha Forsman
juha.forsman@ramboll.fi

Sivua viimeksi muokattu 5.10.2016