Yhteystiedot

UUMA4-emohankkeen toteutuksesta vastaa Ramboll Finland Oy ja viestinnästä Motiva Oy.

Ohjelman koordinaattori:
Juha Forsman
juha.forsman@ramboll.fi

Ohjausryhmän puheenjohtaja: 
Mikko Suominen
Mikko.Suominen@hel.fi

Tiedotus:
Auli Elolahti
auli.elolahti@motiva.fi

Projektipäällikkö:
Marjo Koivulahti
marjo.koivulahti@ramboll.fi

Väylät-ryhmän puheenjohtaja
Timo Tirkkonen
timo.tirkkonen@vayla.fi

Kaupunki-ryhmän puheenjohtaja
Mikko Suominen
mikko.suominen@hel.fi

Materiaalit ja palvelut -ryhmän puheenjohtaja
Tuomo Joutsenoja
tuomo.joutsenoja@kreate.fi

 

Sivua viimeksi muokattu 18.6.2021